Zaloguj/zarejestruj

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane. Świece Makandulo wytwarzane są przez Nas, stąd dostępność większości naszych produktów jest natychmiastowa. Jednakże z uwagi na możliwą większą liczbę zamówień, bądź zwiększony popyt, konieczne jest wyprodukowanie większej ilości naszych świec. Z uwagi, że produkt jest w pełni naturalny, ekstrakty otrzymujemy w naszej pracowni, a proces ich wytwarzania jest dosyć czasochłonny. Stąd prosimy o wyrozumiałość kiedy czas realizacji się wydłuży. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. Płatności elektroniczne obsługuje platforma Paynow.

Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność za pobraniem – płatność przy odbiorze przesyłki w momencie jej doręczenia przez kuriera. 

» formy płatności 

Forma dostawy

W sklepie internetowym Makandulo dostępne są 3 formy dostawy:

Kurier InPost oraz Kurier InPost pobranie umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania bezpośrednio pod Państwa drzwi. 

Paczkomaty InPostu umożliwiają dostarczenie zamówienia w ciągu 1-3 dni roboczych do wskazanego przez Państwa paczkomatu. Jest to opcja zarówno wygodna jak i ekonomiczna.

Odbiór osobisty umożliwia praktycznie niezwłoczny odbiór wybranych przez Państwa produktów. Odbiór odbywa się w drogerii “Tulipan” w Lubrańcu, Plac 3-ego Maja 12 

» koszt dostawy

Shopping Cart