Zaloguj/zarejestruj

Vanilla Candle

Natural vanilla candle

OPIS

Naturalna świeca Wanilia Makandulo to słodki, ciasteczkowy, intensywny, a zarazem delikatny i przyjemny zapach, który kojarzy się z przytulnością i domowym ciepłem w gronie najbliższych. Piękny słodki zapach świecy Waniliowej po zapaleniu u wielu z Nas wywołuje przyjemne wspomnienia. Związane są one z ciepłą aromatyczną szarlotką jedzoną u mamy czy puszystym sernikiem u babci oraz pysznymi lodami jedzonymi w czasie wakacji. Każdy z Nas po zapaleniu świecy waniliowej Makandulo może napisać swoją własną historie, przenosząc się do chwil spędzonych w gronie najbliższych przy zapachach domowego ciasta umilając każdą twoją chwilę. Przepiękny zapach wanilii dzięki swym właściwością aromaterapeutycznym wprowadzi Cię w stan relaksu. Sprawi, że ukoisz swoje nerwy, wyciszysz zmysły i zatrzymasz w codziennym pędzie zanurzając się w naturalnym zapachu wanilii i radosnych wspomnieniach sprzed lat.

Naturalna świece do aromaterapii

Nasza naturalna świeca zapachowa Waniliowa to doskonały pomysł na ekologiczny prezent dla siebie lub bliskich. Świeca Makandulo została wykonana ręcznie, a słoiczki szklane w których zamknęliśmy cudowny naturalny zapach pochodzący prosto z natury. Świece uwieńczone są pięknymi ręcznie wykonanymi ekologicznymi ozdobami. Wosk roślinny, którym wypełniamy nasze designerskie słoiki uzyskiwany jest z wysokiej jakości oleju wyciskanego z owoców palmy olejowej (Elaeis guineensis). Oprócz wosku palmowego dodawany jest również wosk z ziół i owoców otrzymywanego w naszym laboratorium metodą ekstrakcji nadkrytycznej. Świeca waniliowa Makandulo swój piękny zapach zawdzięcza starannie wyselekcjonowanym 100% naturalnym olejkom eterycznym.

Każda nasza świeca wykonana jest z wielką starannością i dbałością o każdy szczegół. Dlatego możesz być pewny, że w Twoje ręce trafi produkt ekologiczny, wegański, 100% naturalny, wysokiej jakości, który został wykonany z poszanowaniem dla środowiska. Dzięki świecą MAKANDULO możesz cieszyć się prawdziwie naturalnym zapachem wanilii, który pomoże Ci się zrelaksować, odprężyć i wyciszyć po ciężkim dniu. Świece Makandulo charakteryzują cię ciekawym i niepowtarzalnym designem dzięki specyficznemu, naturalnemu procesowi krystalizacji wosku. Podczas zastygania świecy na jej powierzchni powstają malownicze mieniące się, perłowe wzory liści i kwiatów kojarzących się z oszronioną szybą ,,efekt szronu’’. Spontaniczny proces krystalizacji świecy powoduje, że każda świeca jest odzwierciedleniem natury, przez co jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Jeśli szukasz eleganckiego, naturalnego, ekologicznego, wegańskiego i nietuzinkowego produktu na każdą okazje świece Makandulo będą doskonałym wyborem.

Jak prawidłowo palić świece Makandulo

Pierwsze palenie świecy jest najważniejsze i jeśli zastosujemy się do powyższych wytycznych będziemy mogli dłużej cieszyć się pięknym i naturalnym zapachem świecy Makandulo.

Skład naturalnej świecy waniliowej

Wosk palmowy, naturalny olejek eteryczny waniliowy

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shopping Basket